slide1

Fotowoltaika dla biznesu

Systemy fotowoltaiczne są odpowiedzią na ciągle rosnące koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej. Wytwarzanie energii w własnym zakresie za pomocą fotowoltaiki niesie za sobą ogromne korzyści finansowe i środowiskowe poprzez ograniczenie poboru energii elektrycznej z elektrowni, która zasilana jest węglem (a jak wiadomo koszt wytworzenia 1kWh ciągle rośnie).
W świetle obecnego prawa najkorzystniej jest budować systemy fotowoltaiczne do 40 kWp, gdyż budowa takiej instalacji zwolniona jest z szeregu procesów prawnych, związanych z pozwoleniami środowiskowymi, warunkami przyłączeń itp.
Instalacja fotowoltaiczna w Państwa firmie klasyfikowana jest jako środek trwały, z tytułu którego korzystamy z szeregu korzyści prawno-podatkowych.
Instalacja fotowoltaiczna dla biznesu jest atrakcyjna, ponieważ istnieje możliwość zaciągnięcia nisko oprocentowanego kredytu na cel budowy, a także otrzymania dotacji z wielu programów unijnych, promujących stosowanie odnawialnych źródeł energii do poprawy efektywności energetycznej.

Rozwiązania dla biznesu :
- moduły fotowoltaiczne na dachu magazynu, hali produkcyjnej
- moduły fotowoltaiczne na elewacji budynku
- instalacje na biurowcach

Kontakt

„SOLAR-TECH” Przemysław Sulkowski ul. Kolejowa 21a
09-200 Sierpc
NIP PL: 776-162-59-64 tel: 516-184-276 biuro@solar-tech.info
p.sulkowski@solar-tech.info
www.solar-tech.info