slide1

Misja firmy

Naszą misją jest troska i dbałość o każdego klienta. Nieustannie staramy się wyprzedzać potrzeby naszych klientów i urzeczywistniać ich marzenia o bezpiecznym i komfortowym życiu zgodnie z naturą. Nasi klienci zasługują na najefektywniejsze rozwiązania i unikalne projekty, dlatego nasze realizacje charakteryzują się starannym wykonaniem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, które w połączeniu z najwyższą jakością ofertowanych produktów czynią Naszą ofertę najatrakcyjniejszą pod względem ekonomicznym i środowiskowym.

Profesjonalizm, zaangażowanie oraz ciągłe poszukiwanie i doskonalenie nowych rozwiązań sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem zarówno dla naszych klientów, jak i kontrahentów.


Strategia SOLAR-TECH

W perspektywie najbliższych kilku lat, chcemy wyraźnie zaznaczyć i utrwalić swoją obecność na rynku odnawialnych źródeł energii, dlatego przewidujemy realizacje w tym segmencie kolejnych inwestycji związanych z instalacjami fotowoltaicznymi, jak również przeprowadzenie nowych projektów inwestycyjnych w zakresie budownictwa energooszczędnego.

Kontakt

„SOLAR-TECH” Przemysław Sulkowski ul. Kolejowa 21a
09-200 Sierpc
NIP PL: 776-162-59-64 tel: 516-184-276 biuro@solar-tech.info
p.sulkowski@solar-tech.info
www.solar-tech.info