slide1

Oferta

 • Fotowoltaika dla domu »

  Instalacja fotowoltaiczna to najlepsze rozwiązanie na zapewnienie energii elektrycznej zużywanej w domu w ciągu dnia.  Odpowiednio dobrana instalacja pod względem mocy zapewni maksymalny uzysk energii niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania urządzeń w domu.

 • Fotowoltaika dla biznesu »

  Systemy fotowoltaiczne są odpowiedzią na ciągle rosnące koszty związane z zużyciem energii elektrycznej. Wytwarzanie energii w własnym zakresie za pomocą fotowoltaiki niesie za sobą ogromne korzyści finansowe i środowiskowe poprzez ograniczenie poboru energii elektrycznej z elektrowni która zasilana jest węglem, a jak wiadomo koszt wytworzenia 1kWh ciągle rośnie.

 • Fotowoltaika dla rolników »

  Systemy fotowoltaiczne to wyjątkowe okazje do wykorzystania możliwości rolnictwa. Rolnicy są w posiadaniu bardzo dużych powierzchni dachowych i nieruchomości gruntowych umożliwiających budowę instalacji fotowoltaicznych. Dzięki Unijnym dotacjom na restrukturyzacje i modernizacje rolnictwa wizja inwestycji w instalacje fotowltaiczną staje się bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem.

 • Fotowoltaika dla samorządów »

  Jednostki samorządu terytorialnego ( szkoły, szpitale, zakłady komunalne itp.) mogą korzystać z szeregu programów wspierających poprawę efektywności energetycznej np. poprzez termomodernizację budynków, wymianę kotłowni lub montaż instalacji fotowoltaicznej.

 • Oferta dla domów jednorodzinnych »

  Rynek fotowoltaiczny w Polsce mimo młodego stażu jest już bardzo zróżnicowany. Przyglądając się ofertom i produktom na Naszym rynku postanowiliśmy podejść do sprawy w trochę inny sposób niż standardowy. Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu 3 pakiety instalacji fotowoltaicznych, które różnią się od siebie rodzajem urządzeń zastosowanych w pakiecie, długością gwarancji na poszczególne urządzenia oraz rodzajem zabezpieczeń.

 • Pompy ciepła »

  Pompa ciepła jest maszyną cieplną wymuszającą przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Proces ten przebiega wbrew naturalnemu kierunkowi przepływu ciepła i zachodzi dzięki dostarczonej z zewnątrz energii mechanicznej (w pompach ciepła sprężarkowych) lub energii cieplnej (w pompach absorpcyjnych).

 • Car Port »

  W swojej ofercie posiadamy również wiaty parkingowe (CarPort) zadaszone modułami fotowoltaicznymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu wiata parkingowa nie służy jedynie do zapewnienia ochrony przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi dla zaparkowanych tam pojazdów, lecz również jako generator energii elektrycznej. Takie rozwiązanie pozwala min. na bardzo szybkie ładowanie samochodu elektrycznego.

Kontakt

„SOLAR-TECH” Przemysław Sulkowski ul. Kolejowa 21a
09-200 Sierpc
NIP PL: 776-162-59-64 tel: 516-184-276 biuro@solar-tech.info
p.sulkowski@solar-tech.info
www.solar-tech.info