Fotowoltaika

małe domowe

Instalacja fotowoltaiczna to najlepsze rozwiązanie na zapewnienie energii elektrycznej zużywanej w domu w ciągu dnia.  Odpowiednio dobrana instalacja pod względem mocy zapewni maksymalny uzysk energii niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania urządzeń w domu. 

Rewelacyjnym rozwiązaniem staje się instalacja fotowoltaiczna wyposażona w magazyn energii elektrycznej, który jest ładowany w ciągu dnia, a energię zgromadzoną w nim z powodzeniem możemy wykorzystać w nocy do zasilenia wszystkich urządzeń. 

Inteligentny miernik energii

Instalacje fotowoltaiczną można wyposażyć również w inteligentny miernik energii, który w bardzo przejrzysty sposób pokazuje nam:

Każdy z tych podpunktów można w bardzo łatwy sposób podglądać w internecie z dowolnego miejsca na ziemi. 

Najkorzystniejszym rozwiązaniem ogrzewania dla domów jednorodzinnych, z punktu widzenia ekonomicznego i środowiskowego, jest instalacja pompy ciepła która zapewnia ciepło w domu i zasilana jest systemem fotowoltaicznym zainstalowanym np. na dachu. Takie rozwiązanie staje się bardzo atrakcyjne dla domowników którzy cenią sobie komfort użytkowania, bezobsługowość i bezawaryjność systemów. 

Zastosowanie:

Cieszymy się, że rozważasz inwestycję polegającą na montażu instalacji fotowoltaicznej, która w bezpośredni sposób przyczyni się do poprawy jakości powietrza w naszym kraju oraz pozwoli Państwu zmniejszyć kosztów związane z zakupem energii elektrycznej.

Chcesz poznać więcej o korzyściach płynących z inwestycji w instalację fotowoltaiczną?  
Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Przewiń do góry