Kafarowanie

Panele słoneczne mogą być montowane w różnych miejscach. Zdecydowanie najczęściej spotyka je się na dachach domów, jednak równie dobrze mogą być one instalowane na ziemi tworząc tym samym farmy fotowoltaiczne. Bardzo często się zdarza, że tego typu system służy do zasilania bardzo dużych przedsiębiorstw. Aby system wolnostojący był stabilny i wykonany w możliwie najdokładniejszy sposób można zdecydować się na przeprowadzenie kafarowania polegającego na wbijaniu słupków za pomocą specjalnie przystosowanej do tego maszyny. Nowoczesne urządzenia do wbijania pali umożliwiają szybką i sprawną pracę, przez co możliwe jest zaoszczędzenie nie tylko czasu, ale i pieniędzy.


Posiadane przez nas maszyny do wbijania pali są precyzyjne i pozwalają na umieszczenie słupów pod wybranym kątem. Usługa ta daje możliwość szybkiej budowy farm fotowoltaicznych, a także przygotowania konstrukcji naziemnej dla mikro-instalacji biznesowych oraz domowych, zlokalizowanych bezpośrednio na gruncie. Posiadamy własne nowoczesne zaplecze maszynowe do wbijania słupów pod instalacje fotowoltaiczne. Kafar niemieckiej firmy Gayk umożliwia nam wbijanie słupów pod panele fotowoltaiczne, których długość dochodzi nawet do 4 metrów.

Usługę palowania możemy oferować w powiązaniu ze skręcaniem konstrukcji górnej, co inwestorowi pozwala uniknąć rozbieżności w obszarze odpowiedzialności za poziomowanie stołów.

Oferta cenowa uzależniona jest od warunków geologicznych oraz od kształtu i rodzaju wbijanego profilu. 

Sprzęt

Kafar renomowanej marki gotowy do pracy w różnych warunkach

Terminowość

Konstrukcje powstają na czas. Dotrzymujemy deklarowanych terminów

Rzetelność

Wieloletnie doświadczenie w branży PV pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości

  Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących palowania konstrukcji naziemnej? 
Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
Przewiń do góry