Przejrzyste zasady
Farmy fotowoltaiczne
w trosce o jutro
Elektromobilność
dotacje
Postaw na zieloną energię!
przechowywanie energii wyprodukowanej przez Twoją instalację
Magazyny energii
previous arrow
next arrow
Slider

poznaj nas

O nas

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie odnawialnych źródeł energii, ze szczególnym naciskiem na instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, rolników oraz przedsiębiorstw.  

W branży fotowoltaicznej jesteśmy przeszło 5 lat, czyli od początku rozwoju fotowoltaiki w Polsce. Dzięki temu posiadamy sporą wiedzę i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi z tego segmentu odnawialnych źródeł energii, a także potrafimy zweryfikować jakość dostępnych komponentów instalacji i montażu całego systemu PV. Nasze doświadczenie poparte jest wieloma realizacjami poświadczonymi referencjami, które znajdą Państwo w zakładce „Realizacje”.  

1
Wykonanych instalacji
1 ,187MW
moc instalacji
1
liczba modułów pv

Warto mieć cel

Misja firmy

Naszą misją jest troska i dbałość o każdego klienta. Nieustannie staramy się wyprzedzać potrzeby naszych klientów i urzeczywistniać ich marzenia o bezpiecznym i komfortowym życiu zgodnie z naturą. Nasi klienci zasługują na najefektywniejsze i dedykowane rozwiązania, dlatego nasze realizacje charakteryzują się indywidualnym podejściem i starannym wykonaniemktóre w połączeniu z najwyższą jakością ofertowanych produktów czynią naszą ofertę najatrakcyjniejszą pod względem ekonomicznym i środowiskowym. 

Poznaj nas

W naszej kadrze zatrudniamy osoby wykwalifikowane, z wymaganymi uprawnieniami i bogatym doświadczeniem. Stawiamy na rozwój personalny naszych pracowników, dlatego też jesteśmy obecni na większości szkoleń i wydarzeń związanych z fotowoltaiką, co przekłada się na możliwość zaproponowania najlepszych rozwiązań na miarę potrzeb i dzisiejszych czasów. Jako firma wykonawcza posiadamy ubezpieczenie wykonywanej działalności co jest dodatkowym poświadczeniem naszego profesjonalizmu. 

Jak działamy?

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, począwszy od darmowego audytu (wizji lokalnej) po projekt techniczny, dobór i dostawę komponentów, montaż i konfigurację instalacji, ewentualny serwis, a także wsparcie w pozyskaniu finansowania i dotacji. 

1. Kontakt

2. Wizja lokalna

3. Oferta + projekt

4. Umowa

5. Dostawa komponentów

6. Montaż instalacji

7. Odbiór montażu

8. Formalności

Dlaczego my?

Specjalizujemy się w każdego typu inwestycjach, od mikroinstalacji po instalacje przemysłowe jak i farmy fotowoltaiczneNasze realizacje wykonujemy z największą starannością i precyzją, gdyż zależy nam na długim i bezproblemowym działaniu całego systemu a także zadowoleniu Inwestora. W razie ewentualnych problemów bardzo szybko reagujemy na zgłoszenia serwisowe i nie pozostawiamy Inwestora w potrzebie nawet po upływie okresu gwarancji. Przy każdym projekcie dokładamy wszelkich starań aby wykonane instalacje spełniały swoje założenia przez długie lata. Możliwe jest to dzięki stosowaniu wyłącznie markowych i certyfikowanych komponentów począwszy od najdrobniejszych złączy, poprzez przewody, zabezpieczania przepięciowe aż do inwerterów i modułów fotowoltaicznych.  

Mikro instalacja

1-50kW

Średnia instalacja

50-200kW

Duża instalacja

powyżej 200kW

Poza fotowoltaiką w portfolio naszych usług znajdziesz także inne usługi. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki „OFERTA”

Partnerzy:

Nie zwlekaj!

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym doradcą!

Przewiń do góry